Zimní turnaj zakončili výhrou.

kubat Hlízov- Kaňk 1:3 (1:2)

Poslední zápas červenopečeckého zimního turnaje Kaňk porazil Hlízov. Hrálo se na přírodní hlízovské trávě, která byla navzdory dopolednímu dešti dobře připravená. Utkání zahájil dobře Kaňk, když se Lukáš Koten z pozice stopera probil přes celé hřiště až před hlízovského gólmana, kterého si položil a nikým neatakován zavěsil.

Po dvaceti minutách domácí srovnali stav na 1:1, když útočník Balvín nedal Kubátovi v bráně šanci. Před koncem poločasu ale skóroval kaňkovský Míra Horký svoji nekompromisní střelou a poslal tak Kaňk do poločasového vedení 1:2. Ve druhé půli už jen pojistil kaňkovskou výhru Jan Růžička, když pohodlně dorážel brankářem vyraženou střelu.

Sestava Kaňku: Kubát, Urban, Koten, Wagner, Horký M. Růžička J. Horký J. Mandík, Čížek, Pavlík, Matz R., ve druhé půli střídali Kubánka, Koriťák, Němec.