Zasloužená výhra.

veselka  Kaňk- Tupadly B 4:2 (3:1)

Trenér Michal Velebný tentokrát zhodnotil utkání: „Zápas začal třemi rychlými góly. Jako první skóroval Černohlávek, hosté srovnali o minutu později Závůrkovým gólem. Druhý domácí gól přidal Výborný a Kaňk měl více ze hry, častěji ohrožoval tupadelskou bránu. Po půlhodině hry zužitkoval šanci Patrik Kubánka a zvýšil na poločasových 3:1. Po deseti minutách druhého poločasu nadzvedl diváky ze židlí rozhodčí Freund, když odpískal pokutový kop proti domácím z půlky. To bohužel psychicky nevydržel Lukáš Koten a došel si pro červenou kartu. Penaltu Koudela proměnil a ta hostům dala naději na vyrovnání. Šance měli, Malinu zachránilo i břevno brány, ale uklidnění přinesl v 68. minutě druhý gól Fandy Černohlávka na 4:2. Penalta se měla pískat i na druhé straně za faul na Veselého, rozhodčí byl ale proti. Klukům bych chtěl poděkovat za bojovnost hlavně ve druhé půli, když ustáli tlak hostí.“

P.S. Fotky jsou z áčka i béčka.

Sestava Kaňku: Malina, Wagner, Koten, Horký M. Horký J.(85.Černý), Mandík , Výborný, Veselý, Kubánka(65.Zrzavý), Černohlávek, Novotný(30.Klatka M.).

Sestava Tupadel: Lipták, Čech, Průcha, Štainer, Agh, Zelený, Šveřepa, Závůrka(46. Szabó), Blahák, Kavánek, Koudelka. Rozhodčí Freund Karel, ŽK 2:0 (Mandík, Kubánka), ČK 1:0 (Koten), diváků 55.