Z jasné záležitosti nakonec drama s dělbou bodů.

dorost-zleby Kaňk – Žleby 4:4 (3:0)

Kaňkovští dorostenci sehráli první mistrák před domácím publikem. První poločas náležitě odmakali, i když měl trenér Mucha problémy se sestavou, zato druhou půlku několik hráčů úplně vypustilo a nakonec byli domácí rádi za bod.

Ondra Lodinský se poprvé trefil ve dvacáté minutě, když proměnil svoji druhou šanci. O pět minut později vystřelil levačkou zpoza obránce Marek Vamberský a bylo 2:0. Třetí gól přidal před koncem poločasu opět Lodinský. Ve druhé půli utekl po křídle David Wagner a pěknou střelou z úhlu prostřelil gólmana Musila. 4:0 a zdálo se být rozhodnuto. Jenže trenér Žlebů poslal do hry svoje eso Zavadila, který se mu odměnil čtyřmi góly. První hned minutu po kaňkovském čtvrtém gólu, potom se blýskl krásnou plovoucí střelou z dálky, na kterou Mareček neměl šanci. Třetí gól přidal z pokutového kopu po zbytečném faulu kaňkovských a v 73.minutě se tomu samému hráči podařilo vyrovnat na 4:4. Největší šanci na pátý gól měl asi kaňkovský David Wagner, bohuže trefil jen tyč a tak se body dělily.

Sestava Kaňku: Mareček, Lodinský, Vamberský, Masopust, Čížek M. Pazour, Koriťák, Wagner, Novotný, Černý, Pokorný, střídali Hynek, Tichý.

Sestava Žlebů: Musil, Zumr, Semerád M., Lebduška, Tyler, Štachyra, Vašíček, Kožený, Ryšánek, Podaný, Semerád J., na střídání Mikyska, Kolovecký, Čechlovský, Zavadil, Dobeš.

Branky: Lodinský 2×, Vamberský, Wagner – Zavadil 4× (1× p.k.), rozhodčí Mottajček.