V souboji dvou posledních celků lepší domácí.


n-dvory-14  N.Dvory- Kaňk 2:0 (1:0)

 

Nedělní výhrou se Nové dvory přiblížily předposlednímu Kaňku na pouhé čtyři body v tabulce OP. Domácí od začátku zápasu hodně operovali na půlce Kaňku, z toho pramenila spousta rohových a trestných kopů. Žádný ale neskončil za Kubátovými zády a paradoxně největší šanci promarnil na druhé straně Rasťa Matz, když se dostal k odraženému balonu. Na dlouhou nohu sice Černého přehodil, balon ale směřoval vedle domácí brány. Pět minut před poločasem ale novodvorští skórovali, když Novák parádní střelou natáhl Kubáta v bráně, ten byl ale krátký.

 

 

 

 

 

Na začátku druhé půle kaňkovský gólman vychytal ve vyložené šanci Marka a po pěti minutách na druhé straně Pavlíkův pokus skončil vedle novodvorské brány. Potom už kaňkovským střelcům zvlhl střelný prach. V 75. minutě pečetil vítězství domácích Brožek, když po rohovém kopu z voleje zavěsil nechytatelnou střelu.

 

Sestava N. Dvorů: Černý, Čálek, Maláček, Brožek, Kokeš, Melezinek, Růžička P. Novák P. Marek D. Růžička M. Pátek J. Na střídání Melša M. Kalfiřt, Zeman, Mrázek.

 

Sestava Kaňku: Kubát, Pavlík, Koten, Wagner, Horký J. Mandík, Čížek, Horký M. Černý J. Výborný J. Matz R.Střídali Koblischke, Pospíšil, Boudabouza.

 

Rozhodčí Vosejpka, Fidra, Zoufalý, branky Novák, Brožek, diváků 100.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.