V Sedleci remíza, na penalty bod pro hosty.

11-cepek Sedlec B-Kaňk 2:2 (1:1), p.k.4:5

Po sobotní porážce Štrampouchu v Miskovicích 2 : 3 se naskytla hostům třetí (poslední) možnost si upevnit 2.místo v tabulce. Ze sestavy vypadli Novotný (úraz), Koten (vyloučen v minulém kole).

Úvod utkání vyšel Kaňku  - už v 6.minutě nádherně  skóruje z 25 metrů Horký J. 0 : 1 a v dalších minutách mají  hosté další šance navýšit skóre – 2× Kubánka. Domácí se dostávají do utkání a herní převahu vyjadřují v 17. minutě, kdy po rohovém kopu skóruje Gono 1 : 1 a mají další možnosti jít do vedení, ale buď netrefují hostující branku nebo je proti brankář Opasek. V 39.minutě má 100%  šanci Černohlávek, ale jeho hlavička trefuje domácího brankáře Rybáka.

Druhý poločas mají hosté zahájení utkání, ale špatnou rozehrávkou nabízejí domácím tutovou šanci, ale Opasek zachraňuje. V dalším průběhu získávají menší územní převahu hosté, kterou využívá J. Mandík střelou z hranice „šestnáctky“  v 57.minutě 1 : 2, utkání může rozhodnout v 68. minutě střídající Veselý L., ale jeho střelu vyráží domácí Rybák. A trest přichází v 73.minutě hostující Franc prohrává vzdušný souboj se Stolínem a domácí Cimr nabídnutou šanci proměňuje 2 : 2. Závěrečných 10 minut chtějí hosté rozhodnout ve svůj prospěch, ale nedaří se. Přichází pokutová loterie a hosté vyhrávají 4 : 5.(rozhodují pokutový kop proměňuje Wágner L.)

Sestava : Opasek – Klatka D., Franc, Horký M.,Wágner L. – Růžička, Horký J., Černohlávek, Mandík – Kubánka, Matz R.

Střídání : 60.minuta Veselý za Matze, 82. minuta Klatka M. za Kubánku

Rozhodčí utkání : Šnábl Jan