V posledním zápase turnaje remíza.

tri-dvory Kaňk- Tři Dvory 2:2 (2:0)

Poslední zápas zimního turnaje v Č.Pečkách odehrál Kaňk v neděli odpoledne, v mrazivém větru a nefotbalovém počasí.

Zmiňovaný vítr hrál v první půli pro Kaňk, čehož jako první využil Nedvěd. Jeho střelu v sedmnácté minutě brankář hostí vyrazil opět k němu zpět a ten už se podruhé nemýlil. Potom následovalo opět několik nevyužitých šancí Tomáše Čížka a Jakuba Výborného, ani jeden z nich však neskóroval. To se povedlo až Martinovi Horkému ve 27. minutě, když využil zakrytého výhledu třídvorského gólmana a zvýšil na 2:0. Tak skončil i první poločas.

Druhou polovinu už mám komentovanou jen od trenéra Velebného. Soupeř využíval větru jako Kaňk před poločasem a povedlo se mu snížit na 1:2. Potom bylo vidět, že kaňkovští polevili a po vyloučení Zrzavého se Třem Dvorům podařilo srovnat skóre na závěrečných 2:2. Připsaly si tak bod za remízu, stejně jako Kaňk, tudíž se oběma soupeřům podařilo získat stejný počet bodů a to osm.

Sestava Kaňku: Pospíšil, Klatka, Zahajský, Zrzavý, Černý, Mandík, Nedvěd, Horký Martin, Výborný J. Pešta, Čížek, na střídání pouze Boudabouza, chyběli Horký J. Dvořák, Koten, Pavlík.