V posledním podzimním zápase remíza ve Zbýšově.

zbysov-kank Zbýšov- Kaňk 1:1 (1:1)

Zápas začal lépe Kaňk. Už v páté minutě kopal Výborný trestný kop asi z 25. metrů, mířil ale vedle. O tři minuty později poslal ten samý hráč tvrdou střelu na domácí bránu, pozorný Radil ale vyrazil na roh, ze kterého se hosté neprosadili. Ve dvanácté minutě Mandík z malého vápna překopl. Pak ale udeřilo na druhé straně. Pavlík se snažil odhlavičkovat balón, odražený míč se ale dostal ke zbýšovskému Šemíkovi, ten nezaváhal a poslal domácí do vedení poměrně laciným gólem. Kaňk se ale nevzdával. Ve 24. minutě vyskoušel pozornost domácího gólmana Kubánka pěknou střelou, která skončila rohem. Chvíli před poločasem se prokličkoval do vápna Jaromír Horký, kde byl ale faulován a rozhodčí Semirád bez váhání ukázal na značku pokutového kopu. Ten s jistotou proměnil sám faulovaný Horký.

Hned na začátku druhé půle měl největší příležitost ke skórování kaňkovský útočník Rasťa Matz. Po přihrávce Wagnera se ocitl sám před bránou, trefil ale jen brankáře Radila. Od šedesáté minuty se ale fotbal ze hřiště vytratil. Začalo se oboustranně faulovat, oplácet, diskutovat s rozhodčím, který také svým výkonem přispěl k nervozitě na hřišti. A tak za zmínku stojí jen trestný kop Vráti Junka, který ale Kubát chytil a Mandíkova šance v 83. minutě, na kterou mu přihrával Čech. Rozhodčí nastavil asi čtyři minuty, ale ani jedno mužstvo branku už nevstřelilo, takže nakonec z toho byla remíza a bod pro oba týmy.

Sestava Zbýšova: Radil, Horváth, Hybler, Petřík, Jirák, Schroller, Radil, Babák, Junek, Šemík, Jukl, trenér Voplakal M.

Sestava Kaňku: Kubát, Pavlík, Wagner, Horký M. Horký J. Mandík(85.Zahajský), Čížek, Kubánka(92.Černý), Výborný, Matz R.(77.Čech), Koblischke, trenér Výborný R.

Rozhodčí: Semirád Martin, Babák Martin, Kolůvková Jana, branky Šemík-Horký Jaromír, ŽK 4/4 (Hybler, Schroller, Babák, Junek – Horký M.Kubánka, Výborný, Koblischke), diváků 60.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.