V Malešově se schylovalo k penaltám, rozhodčí Fencl byl ale proti.

malesov-16 Malešov- Kaňk 3:1 (1:0)

Kaňkovští přijeli na stadion F. Klečáka konečně v plné sestavě a nabuzeni vítězstvím z minulého týdne. Od začátku bylo vidět, že se jen tak nehodlají vzdát. Spousty střel a šancí ale zůstalo neproměněných (Kubánka, Černohlávek, D.Klatka). Po pěti minutách musel střídat Jan Johny Růžička pro obnovené zranění, zastoupil ho Petr Novotný. V pětadvacáté minutě odnesli na nosítkách Lukáše Veselého, kterého vyřadil ze hry surový faul bývalého kaňkováka Jakuba Výborného. Největší šanci měl ve 33. minutě Novotný, když v pádu hlavou usměrňoval míč do brány, Táborský ho ale se štěstím vychytal. Minutu před poločasem však domácí po rohovém kopu a několika dorážkách a břevnu dostali míč Škrobákem za Vokounova záda – 1:0.

Druhý poločas začal dobře pro kaňkovské. Malešovští zahráli rukou na hraně pokutového území a rozhodčí Fencl nekompromisně odpískal pokutový kop. Kubánka bezpečně proměnil a bylo srovnáno. Domácí ale nezahodili flintu do žita, ale začali se snažit o strhnutí vítězství na svoji stranu. Vokoun v brance byl dost zaměstnaný. Ve druhé půli se i třikrát červenalo (64. min. malešovský Vokoun, 83. Koten a 90. Poklop). Diváci už si vybírali místa na pokutové kopy, ale v nastaveném čase fauloval podle Fencla Martin Hoký. Nařízenou “kompenzační” penaltu proměnil Železný. Kaňk se vrhl do útoku a v poslední šanci zápasu vyběhl i Vokoun z kaňkovské brány na trestný kop Černohlávka, signál ale nevyšel a domácí pak skorovali do prázdné brány. Po výkopu bylo utkání ukončeno.

Sestava Kaňku: Vokoun, Wagner, Koten, Horký M. Franc, Klatka D. Růžička, Kubánka, Černohlávek, Veselý, Matz, střídali Mandík, Novotný, Mořický, Klatka M.

Sestava Malešova: Táborský, Basl, Vokoun, Poklop, Výborný, Vlček, Železný, Janoušek, Hála, Čížek, Škrobák, střídali Lambev, Pudil.

Rozhodčí Fencl, branky Škrobák, Železný, Lambev- Kubánka, ŽK  6/2, ČK 2/1 diváků 40