V Malešově se schylovalo k penaltám, domácí to ale nedopustili.

malesov-14 Malešov- Kaňk 3:2 (3:1)

Šance byly na obou stranách už v první minutě. Pospíšil skákal po křížném centru a nedoskočil, nebyl však nikdo, kdo by míč dopravil do sítě. Z následného protiútoku šel Muras skoro sám na Táborského, k zakončení se ale nedostal. Ve třetí minutě orazítkoval břevno malešovské brány Jakub Výborný. Pak ale přišla dvanáctá minuta a v ní faul Vamberského před pokutovým územím. Míč si postavil malešovský Petr Joska a parádní trefou poslal domácí do vedení.

Z toho se ale dlouho neradovali. O minutu později Rasťa Matz zužitkoval Murasovu přihrávku, vyhnul se obráncům a srovnal na 1:1. V 21. minutě směřoval na kaňkovskou bránu další útok. Střela zprava sice směřovala mimo tyče Pospíšilovy brány, dobíhající Pavlík však míč stihl doklepnout do sítě a poslat domácí opět do vedení. Po dalších deseti minutách se situace opakovala, jen střelec byl jiný. Opět centr ze strany před bránu a kaňkovskou obranou ponechaný volný David Klečák pohodlně zvýšil na 3:1. Tak skončil první poločas.

Ve 48.minutě malešovský kapitán Lukáš Koubek poslal trestný kop nad bránu. Potom na druhé straně kaňkovský Tomáš Čížek střílel, Táborskému míč vypadl, ale dobíhající Patrik Kubánka už to nestihl. Další šanci neproměnil Míra Horký, když poslal trestňák do ochranné sítě. Vynahradil si to ale o deset minut později, kdy Kuba Výborný vystřelil a jeho střelu srazili domácí obránci za sebe, což Míra Horký vystihl a nekompromisně zavěsil. Hosté jako by vycítili šanci na srovnání a vehementně se o něj i snažili. Nejblíže mu byl asi střídající Lukáš Veselý, který bohužel nedoskočil na Kubánkův centr. Po třech minutách nastavení ale rozhodčí Jiří Uher utkání ukončil a domácí se tak radovali z prvních třech bodů.

Sestava Kaňku: Pospíšil J. Wagner L. Vamberský M.Horký M. Horký J. Černý J. Čížek T. Muras L. Matz R. Výborný J. Klatka M. Střídali Veselý L. Koten L. Kubánka P.

Sestava Malešova: Táborský V. Barenčík R. Poklop M. Koubek L. Rak J. Joska P. Kalfiřt J. Pavlík M. Vokoun P. Klečák D. Nekola D. Na střídání Novotný M. Zajíc M. Mrňák M. Magát M. Žídek J.

Rozhodčí Jiří Uher, Jiří Pelikán, Jaroslav Vintiška, branky Joska, Pavlík, Klečák – Matz R. Horký J. Diváků 80, klobásy dobré J .