V Horních Bučicích se bojovalo o čelo tabulky.

bucice-horky Horní Bučice – Horky 1:3 (1:3)

Fotbalová neděle nabídla ve IV.A třídě zápas dvou celků z prvních míst tabulky,kterému přihlížela dobrá návštěva 150ti diváků v Horních Bučicích. Horky na prvním místě zajížděly na horkou půdu do Horních Bučic, které byly před zápasem na druhém místě v tabulce. Hosté neponechali nic náhodě a do soupeře se pustili hned od začátku.

Dvěma lacinými góly  Kročáka se dostali do vedení. Potom se domácím podařilo snížit Patákem na 1:2, hosté ale ještě do poločasu pojistili náskok Trojanem na 1:3. Ve druhé půli měli domácí převahu, chtěli dosáhnout kontaktního gólu, bohužel svojí hrou si to spíše kazili. Jejich akce končily na velkém vápně bez střely na bránu. Ještě ke všemu lepšímu Čárný neproměnil penaltu. Hosté se proto dostávali do rychlých brejků, ale ani oni neproměnili vyložené šance. Utkání tak skončilo zaslouženým vítězstvím hostů, kteří si upevnili vedoucí pozici v tabulce čtvrté třídy.

Sestava H.Bučic:Kleman, Chadraba, Paták, Nerad, Dušánek, Vamberský, Gazdík M. Čárný, Škaloud, Kadlec, Kaščák, na střídání Kováč, Víšek, Gazdík V.

Sestava Horek: Maxa, Oswald, Kročák, Hančil, Kruml, Miláček, Trekoval, Trojan, Beneš, Wolter, Pilař, na střídání Studnička, Cháma, Kodeš.

Utkání s přehledem odřídil bývalý kaňkovský hráč Dan Mucha, kvůli kterému jsem jel dělat tento článek.