V dohrávce tři body pro Kaňk.

kluky Kluky- Kaňk 0:1 (0:0)

 

Na první májový den byla naplánována dohrávka 14. kola třetí třídy mezi celkem Kluků a Kaňkem. Domácí zvolili taktiku neposekaného hřiště, která se nakonec ukázala jako nevyhovující. V prvním poločase byli fotbalisté Kluků mírně lepším týmem, Kaňk nemohl nalézt správnou taktiku. Zahrával několik rohových kopů, nikdo však brankáře Vavřinu vážněji neohrozil.
Ve druhé půli hosté  zlepšili přechod do útoku a hned to bylo znát. Pavlík s Matzem a Čížkem se dostávali do vápna, nikdo z nich se však nedokázal prosadit. Gólu se diváci dočkali až v 75. minutě. Rasťa Matz, který si doma zapoměl jednu kopačku a hrál v sálovkách, si půjčil boty od střídajícího Honzy Zrzavého a po krásné přihrávce Pavlíka hlavou poslal míč za Vavřinova záda. Pavlík si tak mírně napravil reputaci před kaňkovskými fanoušky, kterou si pokazil v minulém zápase. Jak se na konci ukázalo, byl to gól vítězný. Domácí v posledních sedmi minutách vyvíjeli velký tlak na kaňkovskou bránu, vyrovnávacího gólu se však nedočkali a tak Kaňk podruhé zvítězil nejtěsnějším rozdílem.

Sestava Kluků: Vavřina, Osztatni, Píška, Kadlec, Siváček, Dvořák, Balázs, Mojžíš, Havránek, Šrámek, Rajsik, střídal Fuksa.

Sestava Kaňku: Pospíšil, Pavlík, Koten, Horký M. Dvořák, Matz, Čížek, Kubánka, Klatka, Černý, Zrzavý, střídali Zahajský, Boudabouza.

Branka Matz R. rozhodčí Kafka.

Komentáře

1 | mpa | před pěti roky

skvělý Petře ;) chlapi, super výhra, teď musíme máknout v Paběnicích!!

reagovat

2 | fanoušek Kaňku | před pěti roky

Bylo o poločase tzv, mytí hlav nebo vše proběhlo v klidu. co vám řekl o pauze trenér, že nastalo zlepšení hry.

reagovat

3 | Koty | před pěti roky

Žádné mytí hlav neproběhlo, věděli jsme že jsou nebezpeční jen ze standardních situací a autů (čemuž uzpůsobili i terén). Nemyslim si, že bysme se ve druhém poločase nějak drasticky zlepšili, spadlo to tam tak nějak samo. Důležité ale je, že nyní dokážeme vyhrávat i bez klíč. hráčů.

reagovat

4 | wokiss | před pěti roky

a kdo teďkon nosí klíče :D jen tak dál kluci!!

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.