V Červených Janovicích si Kaňk otevřel střelnici.

kropacekČ.Janovice B -Kaňk B 0:7 (0:1)

Zápas dvou béček čtvrté třídy dopadl stejně jako ligový duel pražské Slavie s Teplicemi.

Za domácí nastoupil bývalý dorostenec Kaňku Tomáš Kropáček, který se chtěl proti hostům samozřejmě vytáhnout.Jenže Kaňk přijel se sedmnácti lidmi a motivován vysokou domácí výhrou z prvního kola 5:1 proti Kačině. Janovické béčko bylo Kaňku soupeřem pouze v prvním poločase, kdy se za hosty trefil parádní střelou z úhlu Marek Vamberský.

Hned na začátku druhé půlky začal svůj hattrick Rastislav Matz, když zvýšil na 0:2 a po dalších sedmi minutách přidal další gól, tentokrát na 0:3. Na 0:4 zvyšoval Patrik Kubánka a další branka padla z pokutového kopu, který proměnil bratr Rasti Dušan Matz. Osm minut před koncem přidal svůj třetí gól opět Rasťa a těsně před závěrečným hvizdem rozhodčího uzavřel skóre zápasu Josef Němec.

Sestava Kaňku: Malina, Klatka, Čech(Vízi), Bularga(Boudabouza), Kopecký, Novotný(Lenc), Kubánka, Matz R., Vamberský(Zrzavý), Veselý(Matz D.), Němec, trenér Standa Telenský.

Sestava Č.Janovic: R. Houdek – T. Vomela, J. Laudát, T. Filip, M. Sýkora – T. Kropáček, D. Dvořák, J. Hájek, V. Zdeněk – O. Menšík, V. Menšík. Střídali: J. Červinka, L. Červinka, M. Liberský, R. Sedláček, T. Dvořák. Mužstvo vedl: O. Menšík.

Branky: Matz R. 3×, Matz D. Kubánka, Vamberský, Němec.

Reportáž očima červenojanovických najdete ZDE.