V Č.Pečkách prohra s Malešovem.

malesov-priprava Malešov- Kaňk 4:1 (1:0)

Ve třetím utkání zimního turnaje Kaňk neudržel tempo se soupeřem a prohrál tak druhý zápas ze třech dosavadních.

Do utkání vstoupili kaňkovští s nasazením a prvních patnáct minut patřilo jim. Potom se ale rozehráli i malešovští a ti se také ujali vedení v pětadvacáté minutě, když Žídek proměnil dobrou přihrávku z levé strany před kaňkovskou bránu a poprvé překonal Kubáta v bráně. Za tohoto stavu se šlo v poločase do kabin.

Hned ve 48. minutě Pavlík rychle rozehrál po faulu, ideálně našel na hranici ofsajdu Mandíka a pro něho skórovat už nebyl žádný velký problém. Dále však už padaly góly jen do kaňkovské sítě. V 53. minutě Radek Špitálník dostal přihrávku před velké vápno, obešel Kubáta a pohodlně zvýšil na 2:1. Po deseti minutách byl u další branky Malešova opět Špitálník, tentokrát v roli nahrávače, když přihrával před kaňkovskou bránu opět Žídkovi, který přidal třetí gól do kaňkovské sítě. Čtvrtou branku Malešova zaznamenal Radil, když využil rozhodčím poskytnuté výhody a z dálky překvapil gólmana Kubáta. K závěru zápasu hru Kaňku oživil střídající Pepa Němec, svou šanci na gól však promarnil, stejně jako před ním Pavlík netrefil. V poslední minutě ještě Jakub Výborný orazítkoval tyč malešovské brány, na výsledku už se ale nic nezměnilo.

Sestava Kaňku: Kubát, Černý, Horký M. Wagner, Matz D. Pavlík, Horký J. Výborný, Mandík, Kubánka, Boudabouza, střídali Koten, Kopecký, Němec, trenér Roman Výborný.

Příští zápas se hraje opět v neděli ve 12:00. Soupeřem Kaňku jsou tentokrát Krakovany. Trénink Roman Výborný svolává na středu 19. 2. od 17:00 na kaňkovském hřišti.