Třetí přípravný zápas.

tri-dvory-17 Kaňk – Tři Dvory 3:7 (1:1)

V třetím přípravném zápase narazil Kaňk na silnějšího soupeře z kolínska. V prvním zápase Kaňk porazil Horušice 6:1, ve druhém pak Miskovice 4:1, když se omluvil soupeř ze Třech Dvorů.

Hosté se dostali do vedení už v páté minutě po dlouhém pasu na Fila, ten se ze samostatného úniku nezmýlil a prostřelil Vokouna. Na druhé straně mohl o pět minut později srovnat Petr Novotný, minul ale branku. Ten samý hráč ale vyrovnání nakonec zařídil, když v pětatřicáté minutě vypadl hostujícímu gólmanovi balón a Petr doklepl na 1:1. To byl poločasový výsledek.

V 51. minutě střídající Matěj Čížek dokonce poslal Kaňk do vedení 2:1, bylo to ale na dlouhou dobu všechno. Na 2:2 srovnával hostující Kmoch ve třiašedesáté minutě, o dvě minuty později šli hosté do vedení Jirsou. Na 2:4 zvyšoval Seifert, v 71. minutě přidal pátou branku opět Jirsa, tentokrát z pokutového kopu. Jiskřičku naděje zažehl v 78. minutě Boudabouza, když snížil na 5:3. Kaňk se tlačil do útoku, ale pramenily z toho chyby, kterých hosté dokázali využít. Další dva góly přidával Seifert, který tak dokončil svůj hattrick.

Sestava Kaňku: Vokoun, Klatka D. Klatka M. Wagner, Franc, Růžička, Vamberský, Novotný, Mandík, Matz, Predescu, střídali postupně Koten, Boudabouza, Costin, Čížek M.