Tentokrát tři body z Horek.

11-cepek-nahled Horky- Kaňk 2:4 (0:4)

Zpravodajství očima trenéra Míly Čepka.

Naše mužstvo se dostavilo k utkání jen v 11 hráčích, na druhý poločas dorazil z pražského půlmaratónu L.Koten(čas 1:49 hod).První poločas jsme hráli z kopce a po větru. V 6.minutě nařídil rozhodčí Volenec pokutový kop za faul na Fr.Černohlávka a exekutor Kubánka se nemýlil 0 : 1.Další šance jsme promarnili, až ve 22.minutě využil špatné komunikace  domácí obrany  Fr.Černohlávek a krásně loboval brankáře Marečka 0 : 2 . Naši nevyužili zahrávané rohové kopy, domácí brankář chytal dobře, ale další jeho nedorozumění se stoperem Miláčkem využívá P.Kubánka  0 : 3 (opuštěná zívající branka).V závěru poločasu jsme zahrávali rohový kop, domácí odehráli jen na hranici pokutového území, odkud střílel M.Klatka. Brankář Mareček vyrazil před sebe a dobíhající P.Novotný doráží 0 : 4.

V kabině upozornil trenér, že mužstvo musí dále hrát aktivně. Hráči upozornění nevzali v potaz a v 48.minutě domácí snížili po rohovém kopu Kodešem 1 : 4.Hosté se nemohli dostat do hry a v 60. minutě po dalším rohu snižuje O.Trekoval 2 . 4. Domácí cítí šanci a tu jim rozhodčí nabízí v 70.minutě, kdy nařizuje pokutový kop, ale Trekoval vysoko přestřeluje Opaskovu branku. Ke konci utkání držíme míč a ubráníme vítězství.

Sestava: Opasek – Wagner, Klatka M.,Horký M., Klatka D. – Růžička, Černohlávek, Novotný, Mandík – Matz R., Kubánka, v 78. minutě střídal Mandíka Koten

Rozhodčí : Volenec Tomáš