Snad to za týden bude lepší.

hradistko Kaňk- Hradištko 3:5 (2:3)

Hosté šli do vedení už ve druhé minutě, ve čtvrté minutě ale Mandík přeloboval brankáře abylo srovnáno. Pouze ale do šesté minuty, než rychlý útočník Meteoru podle Vokouna zvýšil na 1:2. Na 2:2 vyrovnal v sedmnácté minutě Vamberský, hostům se však podařilo strhnout vedení opět na svoji stranu v 33. minutě.

Ve druhé půli zařídil vyrovnání Kaňku Martin Klatka, to ale bylo všechno, co se týče branek, v podání domácích. Hradištko přidalo ještě dvě branky a odjíždělo tak z Kaňku vítězné.

Trenér Velebný byl krajně nespokojený s výkonem a nasazením svých svěřenců. „Přestože nám chyběli tři hráči ze základu, nejsem spokojený s předvedenou hrou. Nevím, jestli na to měl vliv přechod z umělé trávy na přírodní, ale jediný, kdo zaslouží pochvalu je gólman Vokoun, i přes pět obdržených branek. Doufám, že se za týden sejdeme už v optimální sestavě a podáme lepší výkon.“

Sestava Kaňku: Vokoun, Klatka D. Horký M. Vamberský, Růžička, Franc, Černohlávek, Mandík, Novotný P. Boudabouza, Klatka M. střídali Černý, Čížek, Novotný O.

Branky: Mandík, Vamberský, Klatka M. za hosty Polák 3×, Fajfr, Kudrna, rozhodčí K.Kafka.