Šest gólů pro Záboří.

zabori Kaňk- Záboří 6:1 (2:0)

Vítězství si připsal Kaňk na začátku zimního turnaje v Červených Pečkách. S papírově slabším soupeřem si kaňkovští dokázali poradit. V patnácté minutě otevřel skóre Jakub Výborný střelou zpoza vápna a určitě si tím udělal „oko“ u trenéra Čepka, který si minule stěžoval právě na střelbu ze střední vzdálenosti.

Ten samý hráč využil v 35. minutě chyby v obraně hostí a samostatný únik zakončil pohodově gólem na 2:0.

Druhá půlka začala pro Kaňk až v šedesáté minutě (pravděpodobně se museli sehrát čtyři vystřídavší hráči). To se konečně trefil T.Čížek také ze střední vzdálenosti. V 69. minutě Zvýšil na 4:0 Pavlík, když využil chybné vyběhnutí zábořského brankáře. O tři minuty později zaznamenali hosté jedinou svoji branku, když se z úhlu trefil Cimr. Na 5:1 skóroval opět Tomáš Čížek a brankový příděl zápasu uzavřel narozeninovým gólem do šibenice kapitán Martin Klatka.

Branky: Výborný J. 2×, Čížek T. 2×, Pavlík, Klatka- Cimr.

Sestava Kaňku: Pospíšil, Klatka, Koten, Horký M. Mandík, Horký J. Dvořák, Výborný J. Čížek, Pavlík, Boudabouza, Ve druhé půli střídali Wagner, Urban, Zahajský, Kubánka.