Šest branek v síti Tunisana :)

krakovany Kaňk-Krakovany 3:6 (0:5)

Zimní turnaj v Č.Pečkách pokračoval dalšími zápasy. Kaňk měl za soupeře Krakovany, s nimiž prohrál hokejovým skore 3:6. Do brány musel Tunisan Boudabouza, protože na Kaňku brankáři asi došli. Ten držel čisté konto do patnácté minuty. Na 0:2 a 0:3 padly rychlé góly ve 21. a 22. minutě, stejně tak na 0:4 a 0:5 ve třicáté páté a třicáté šesté minutě.

Po přestávce se Kaňk nadechl a hned ve 49.minutě Němec našel volného Kubánku a ten snížil na 1:5. Po pěti minutách přidal další gól Jaromír Horký, v zápětí po něm mohl skórovat i Lukáš Koten, ale minul bránu po trestném kopu Mandíka. Krakovany pak proměnily pokutový kop a zvýšily na 2:6. V 77. minutě upravil produktivní Pepa Němec na 3:6 a to bylo ze strany Kaňku vše. Trénik je ve středu a v pátek od 17:00 na kaňkovském hřišti!!

Sestava: Boudabouza, Horký M. Matz D. Wagner, Kopecký, Koten, Mandík, Horký J. Čížek, Matz R. Reis, střídali Němec, Kubánka, Černý.