Rozhodl začátek druhého poločasu.

rataje Rataje – Kaňk 0:4 (0:0)

 

V dalším kole třetí třídy zajížděl Kaňk na hřiště posledního celku tabulky, do Rataj. Trenéru Čepkovi chybělo několik hráčů základní sestavy (Koten, Zrzavý, M.Horký a Černý), proto na střídání vzal Romana Výborného a „tajného žolíka“ Michala Velebného. Naštěstí došlo jen na prvně jmenovaného, když byl zraněn jeho syn Jakub. V první půli nebylo nic fotbalového ke koukání, oba týmy vstřelily po jedné brance, žádnou však sudí Linhart neuznal pro ofsajd.  

 

 

 

 

Druhá půlka začala svižněji a ve 48. minutě už Kaňk vedl 0:1, kdy se po přihrávce Čížka před bránu trefil Pavlík. O minutu později nastala stejná situace jako při prvním gólu Kaňku, jen přihrávku pro Pavlíka dával Dvořák. Padesátá osmá minuta přinesla gól pro Čížka a bylo prakticky rozhodnuto. Pojistku na 0:4 dával Jaromír Horký.

Rataje: Kubišta, Novotný L., Staněk, Vacka, Fencl, Linz, Jelínek, Kocourek, Novotný M., Bělina, Čepelák, střídali Špička, Jelínek, Beneš.

Kaňk: Pospíšil, Pavlík, Zahajský, Wagner, Dvořák, Mandík, Čížek, Nedvěd, Klatka, Výborný J., Horký J. střídal Výborný R.

Branky: Pavlík 2×, Čížek, Horký J., rozhodčí Linhart.

Komentáře

1 | Radač. | před pěti roky

Na střídání vzal Romana Výborného a „tajného žolíka“ Michala Velebného

Ještě že Kaňk ma Staru Gardu.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.