Rozhodčí Klouček zápas předčasně ukončil.

hlizov-16 Hlízov- Kaňk 2:2 (2:2)

Domácí se ujali vedení už ve třetí minutě, když Chadraba prostřelil Opaska v bráně. V osmé minutě stál sám proti kaňkovskému brankáři Špitálník, tentokrát byl ale gólman pozorný. Vyrovnání přišlo v 17. minutě, když si Martin Klatka naběhl dobře na centr před bránu a hlavou překonal Jóna. Ve dvaadvacáté minutě přišla hrubka v kaňkovské obraně, kterou potrestal Špitálník gólem na 2:1. Vyrovnání zařídil Rasťa Matz krásnou střelou k tyči Jónovy branky.

Ve druhé půli se na hřišti začalo jiskřit a oplácet fauly, proto rozhodčí Klouček po druhé červené kartě pro hlízovské hráče a následné strkanici zápas raději ukončil v sedmdesáté minutě.

Sestava Kaňku: Opasek, Wagner, Koten, Horký Martin a Jaromír, Klatka Dan a Martin, Novotný, Mandík, Matz R. Čížek M. trenéři Čepek a Velebný (Bohemians).