První příprava vítězná.

volarna Volárna- Kaňk 1:4 (0:4)

První přípravný zápas absolvoval Kaňk v nedělním parnu na hřišti Volárny. Tamní celek postoupil stejně jako Kaňk do Okresního přeboru kolínska. Nový trenér Roman Výborný měl po začátku problémy se sestavou, nakonec se sešlo lidí celkem dost.

Hosté se dostali do vedení už v deváté minutě, kdy se k Čížkovi dostal odražený balon, ten pohotovou střelou otevřel skóre. O tři minuty později Patrik Kubánka posunul zadovkou na Čecha, ten však pálil vedle, míč nestihl doklepnout ani dobíhající Čížek. V 18.minutě vyrobil domácí  obránce hrubku, kterou Čížek vystihl, přihrával však před bránu Urbanovi do ofsajdu. Ve dvaadvacáté minutě zaznamenali pěknou střelu domácí, naštěstí pro Kaňk vedle.

Po dalších dvou minutách centroval Urban před bránu soupeře, kde stál sám Kubánka a pohodlně zvýšil na 0:2. Netrvalo opět dvě minuty a situace se opakovala jako přes kopírák, jen přihrávající byl Honza Koblischke a bylo 0:3. Po půlhodině sedla střela Jakubovi Výbornému a zdálky vymetl domácí šibenici- 0:4. Do poločasu dosáhli domácí ještě gólu, nebyl ale uznán pro ofsajd.

Ve druhém poločase už byla na všech hráčích znát únava z horka. Dobře pískající rozhodčí Vintiška nařídil po dvaceti minutách pitnou přestávku, ale fotbal už byl z obou stran neaktivní. Za zmínku tak stojí jen Urbanova hlavička, vytěsněná na roh, trestný kop domácích zahraný vedle a v závěru zápasu gól domácích z dálky, zaznamenaný Pavlem Wolframem.

Sestava Kaňku:Pospíšil, Koblischke J. Dvořák, Zrzavý, Výborný J. Horký J. a M. Mandík, Čech, Kubánka, Čížek, průběžně střídali Urban, Klatka, Vintiška, trenér Roman Výborný.