První příprava pro Kaňk, derby s Hlízovem odloženo.

11-cepek-nahled Veltruby- Kaňk 3:4 (2:0)

Utkání se hrálo na umělé trávě v Červených Pečkách za velmi špatného počasí(vítr,déšť,.....). První poločas jsme hráli proti větru a jen 2× jsme vystřelili na branku Veltrub,vázla kombinace, špatné přihrávky,........ někteří hráči drželi zbytečně dlouho míč . První branku naše mužstvo obdrželo po opakované chybě kapitána Růžičky (nahrál přímo soupeři na střelu)1 : 0.Domácí hrozili z brejků a my hráli jen po pokutové území soupeře. Na rozdíl dvou branek veltrubští zvýšili střelou zpoza našeho pok. území 2 : 0.

Druhý poločas jsme hráli po větru a snížili po chybě veltrubské obrany Lukášem Veselým 2 : 1. Domácí využili jeden z rychlých protiútoků a zvýšili na 3 : 1 .Kaňkovští se nevzdali a po ruce domácího obránce proměnil pokutový kop Kubánka 3 : 2. Závěr utkání vyzněl pro Kaňk, po konečně fotbalové akci vyrovnal Horký J. 3 : 3 a v 88.minutě střelou o tyč vsítil  rozhodující branku J.Výborný 3 : 4.

Sestava: Opasek – Franc,Horký M.,Novotný,Klatka D. – Růžička, Horký J.,Černohlávek, Wágner L.,–Veselý, Kubánka, v průběhu hry střídali  Klatka M.,Výborný, Zahajský, Mandík