Přesvědčivé vítězství na domácím hřišti.

kank-horky Kaňk- Horky 5:1 (2:0)

V úvodním podzimním domácím zápase kaňkovští nezaváhali a s jistotou vybojovali tři body proti soupeři z Horek. První branku zaznamenal Petr Novotný už ve čtvrté minutě, další přidal Martin Klatka ve čtyřicáté minutě z pokutového kopu. Ve druhé půli zvýšil Míra Horký na 3:0, čtvrtého přidal Patrik Kubánka v 58. minutě. Pak skórovali i hosté, když se trefil Radek Beneš v 68. minutě. Závěrečnou branku zaznamenal kaňkovský Jakub Výborný deset minut před koncem. Bohužel moje pracovní povinnosti mi nedovolily více podrobností.

Sestava Kaňku: Malina, Wagner, Černý (78.Zrzavý), Klatka M.(82.Zahajský), Horký J. Mandík(68.Němec), Výborný, Růžička, Kubánka(60.Kmoch), Novotný, Franc(20.Veselý), trenér Michal Velebný a Míla Čepek, oba Bohemians J

Sestava Horek: Maxa, Kodeš J., Oswald, Hančil, Kruml, Trekoval, Smutný, Beneš, Wolter, Cháma, Pohořelický(46.Kodeš L.), vedoucí Kodešová Lenka.

Rozhodčí: Tomáš Volenec, ŽK 2:0 (Wagner, Horký J.), diváků 55.