Prémii za vítězství 50 piv si odpili hned po vítězném utkání.

sazava-b Kaňk- Sázava B 5:3 (2:1)

Hosté se sice ujali vedení už v desáté minutě brankou Svobody, Jaromír Horký se ale po čtvrthodině postaral o vyrovnání. Vedení Kaňku zajistil do poločasu Tomáš Čížek. Ve druhé půli přidali další branky opět J. Horký  a Pavlík a začalo to vypadat na debakl Sázavy.

Jenže hosté dokázali snížit náskok až na jednu branku, když góly vstřelili Svoboda a Haláček. Vítězství Kaňku ale pečetil Patrik Kubánka tři minuty před závěrečným hvizdem rozhodčího Ledviny.

Dorostenci Kaňku v nedělním přípravném utkání porazili celek Nových Dvorů 4:2. Hattrick vstřelil Ondra Lodinský a čtvrtý gól dával David Wagner.

Sestava Kaňku: Kubát, Pavlík, Horký M. Wagner, Horký J. Mandík, Čížek, Výborný, Matz R. Koblischke, Koten, střídali Kubánka, Klatka.

Sestava Sázavy: Štěpánek, Sedláček, Rais, Schneider, Dytrich, Nepraš, Švehla, Haláček, Skála, Svoboda, Dušek, střídal Albrecht.

Branky: Horký J. 2×, Čížek, Pavlík, Kubánka – Svoboda 2×, Haláček, rozhodčí Ledvina, diváků 90.