Pozvánka na sobotní brigádu.

112-mic Koza dojí krev .Toto přísloví se používá tehdy když je průšvih na dosah ruky .VV TJ se v takové situaci nachází . Dovolte mi vše vysvětlit: Mnozí z vás si jistě všimli že asfaltový povrch před kioskem na hřišti dávno ztratil svůj půvab a je potřeba udělat další krok ke zvelebení prostředí kolem kabin a diváckého sektoru.Firma Kohap nám věnovala darem cca 60 m zámkové dlažby která čeká na položení . Jak jistě víte tak se letos oslaví na Kaňku 95 let kopané ,ale ještě před tím se hraje memoriál Milana Mandíka. Proto jsme se rozhodli vás oslovit s tím že než se rozjedeme na dovolené tuto dlažbu položit aby i na memoriál byla už dlažba hotová. Proto vás žádáme o účast na brigádě v sobotu v 13.6. v 8.30 Věřím že se sejdeme v hojném počtu a že Roman,Rasťa a spol nebudou stačit pokládat jak je budeme zásobovat materiálem. Občerstvení zajištěno. Za VV TJ Petr Celba.

 

 

Komentáře

1 | 28404 Petr | před třemi roky

Roman založil obrubníky,mateirál je také na místě tak jenom doufám v hojnou ůčast v sobotu na brigádě a 20 na memorialu.

reagovat

2 | 28404 Petr | před třemi roky

V pátek 12.6 ve 21.30 jsem se dostavil na hřiště a moje pocity bych vyjádřil asi takto : Přišel jsem,viděl jsem a žasnul jsem .Hoši děkujem.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.