Poločasový obrat v Chotusicích.

chotusice-a Chotusice- Kaňk 3:6 (1:3)

Kdyby po pětatřiceti minutách trenér Čepek hodil na hřiště ručník, nikdo by se zřejmě nemohl divit. Jeho mužstvo totiž prohrávalo v důležitém souboji o postup do OP už 3:0 na hřišti v Chotusicích, dalšího aspiranta na postup.

V sedmé minutě hlavičkoval po rohu R.Goliáš těsně vedle, ve třinácté minutě už se ale nemýlil- 1:0. Ve 32.minutě opět po rohu na zadní tyč skóroval  J.Goliáš a bylo 2:0. Třetí gól přidával opět R.Goliáš a nálada v kaňkovském týmu klesala. Mírně se ji povedlo vylepšit Pavlíkovi střelou z úhlu, která propadla Veselému za záda- 3:1. Kontaktní gól do šatny mohl dát Výborný, domácí ale vykopávali z brankové čáry.

Začátek a vlastně celá druhá půle patřila kaňkovskému probuzenému střelci Patriku Kubánkovi, který prakticky otočil celý zápas svými čtyřmi brankami a rozpoutal tak obrovskou vlnu nadšení a euforie na kaňkovské střídačce a v jejím okolí. Závěrečnou šestou branku do domácí sítě přidával Pavlík z pokutového kopu, který zařídil kdo jiný, než Patrik Kubánka.

Branky: Goliáš R. 2×, Goliáš J.- Pavlík 2×, Kubánka 4×, utkání dobře odřídila trojice delegovaných rozhodčích Melichar- Vala, Pikner , diváků hojně, asi 100.

Sestava Chotusic: Veselý, Čmakal S. Müller, Bubeník, Vetešník, Seeman, Hubáček, Čmakal M. Goliáš R. Goliáš J. Fedorovič, střídali Peroutka, Žilka.

Sestava Kaňku: Pospíšil, Černý, Klatka, Koten, Wagner, Čížek, Horký, M.Horký J.Výborný, Pavlík Kubánka, střídali: Zahajský, Matz,