Poločasové vedení neudrželi.

dorost-zbra Kaňk- Zbraslavice 2:3 (2:1)

V neděli dopoledne zavítali na kaňkovský pažit dorostenci ze Zbraslavic. Domácím borcům se povedla první čtvrthodina zápasu. Pěkně si přihrávali a hrálo se většinou na polovině soupeře. Tento tlak vyvrcholil ve dvanácté minutě, kdy se Ondra Lodinský dostal k balonu, který gólman Hlava jen vyrazil před sebe a nekompromisně poslal Kaňk do vedení.  Ve dvacátéčtvrté minutě kopal hostující Martinák trestný kop a Davida Marečka v bráně Kaňku zachránila tyč.

O minutu později však kaňkovský bek Pavel Koriťák nezpracoval balon a hostující Bříza už měl snadnou práci překonat domácího gólmana, který mu situaci ulehčil vyběhnutím. Minutu před poločasovým hvizdem rozhodčího Rezlera kopal trestný kop kaňkovský Ondra Novotný, který se mu náramně povedl a zajistil tak Kaňku poločasové vedení.

Jenže ve druhém poločase domácí přestali kombinovat a to byla voda na zbraslavický mlýn. V 70. minutě se nádherně trefil levačkou hostující Jandus a vymetl Marečkovi pavučiny v šibenici – 2:2. O tři minuty později uklidil Bříza krásnou přihrávku za Marečkova záda a stav se otočil – 2:3. Další velkou příležitost ke skórování nevyužil hostující Kakáček, vstřelení gólu do prázdné brány zabránil některý domácí hráč, nepostřehl jsem kdo. Ta samá šance se naskytla v osmdesáté minutě střídajícímu Ondrovi Moravcovi, který bohužel minul bránu. Do konce utkání už gól nepadl a tak si hosté po zásluze odváželi tři body.

Sestava Kaňku: Mareček, Lodinský, Moravec Otto, Tichý, Hynek, Vrabčák, Koriťák, Wagner, Novotný, Černý, Kropáček, střídali Pokorný, Moravec Ondřej, Moravec J. Čížek.

Sestava Zbraslavic: Hlava, Rakima, Vinkler, Kordiak, Dvořák, Červinka, Martinák, Jandus, Hluchý, Bříza, Mezera, střídali Kakáček, Čežík, Kubec.

Branky: Lodinský, Novotný – Bříza 2×, Jandus, rozhodčí Rezler.