Pohár hostinského Berundy míří na rok do Ždírce.

nohec-16 

V sobotu byl na programu dne 5.ročník nohejbalového turnaje trojic „O putovní pohár hostinského Berundy“. Po tuhých bojích na dvou hřištích se do čtvrtfinále probojovalo osm týmů, jmenovitě: Kobry, Krocani, Soča, Ždírec, Zájezdní, Loutky, Frk a Jakubáci. Kobry porazily Krocany, Soča prohrála se Ždírcem, Zájezdní vyhrála nad Loutkami ve třetím setu a Jakubáci deklasovali Frk 10:3 a 10:2. V semifinále na sebe narazili Ždírec a Zájezdní, Kobry a Jakubáci. Ždírec si zajistil účast ve finále, když porazil Zájezdní 2:1. Druhým finalistou byli Jakubáci, kteří porazili Kobry 2:0. Kobry byly úspěšné v souboji o třetí místo, ve kterém porazily Zájezdní 2:0. V napínavém finále si vítězstvím 2:0 nad Jakubáky zajistil Ždírec nejvyšší příčku na pomyslném stupni vítězů. Celkové pořadí tedy: 1. Ždírec, 2. Jakubáci, 3. Kobry, 4. Zájezdní. Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen Jan Holub, nejsympatičtějším mužstvem byl prý Hlízov ve složení: Martin Marian, Jarda Beran st. a Radek Beran. Poslední místo obsadil Tým Jedličkárna, tajný favorit hostinské Blanky Strnadové z Bašty.

 Pořadatelé děkují zejména: Karlu Sojkovi za věnování beránka, Hospodě Na hřišti za poháry pro vítězné týmy, TJ Sokol Kaňk z.s. za finanční podporu a paní Ivě Mrázkové za pohár pro nejlepšího hráče. Za pomoc při realizaci patří dík Petru Severovi, Jardovi Vintiškovi, Lukáši Uličnému alias Srnkovi, Tomáši Novotnému a všem ostatním, kteří se podíleli na hladkém průběhu turnaje. 

Komentáře

1 | Miras Ždírec nad Doubravou @ | před dvěma roky

poděkování pořadatelům

Vážení učastníci nohejbalového turnaje a ti kteří jste se podíleli na jeho přípravě a průběhu. Dovoluji si moc poděkovat za možnost učastnit se Vašeho turnaje a chci takto vyjadřit slova chvály na organizaci, kamarádské ovzduší, prostředí, ceny a celkového ducha turnaje. Rádi k Vám zase přijedeme, cítili jsme se jako v domácím prostředí a dokonce jsme pociťovali i podporu části domácích fanoušku :-) což se nám jako cizákům jinde nestává. Tedy všem díky moc přejeme jen to nejlepší ať to nadále kope a nohejbal a sport nás baví. Za Ždírec nad Doubravou Mirek Ilich

reagovat

2 | vousáč @ | před dvěma roky | Kaňk 218

Míro díky za komentář, hezky jsi to napsal. Za rok se uvidíme!

reagovat

3 | Miras Ždírec n.Doubravou @ | před dvěma roky

amaterské foto a video z nohec turnaje

[1] Miras Ždírec nad Doubravou: Ahoj kamarádi-nohejbalisté posílam odkaz na foto a video z práce mojí manželky:
 http://nznam.rajce.idnes.cz/…Hory_Syslov/

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.