Opět bez bodu, v derby kutnohorští úspěšnější.

khb-kank-16  K.Hora B- Kaňk 4:1 (2:0)

Kaňkovští nedokázali bodovat ani ve třetím kole, když neproměnili spoustu vyložených příležitostí, včetně pokutového kopu. V jedenácté minutě aktivně hrající kutnohorský Šmidrkal orazítkoval břevno Vokounovy brány, v 16. minutě už se ale ten samý hráč nemýlil, když vypíchl rozehrávku v kaňkovské obraně a sám proti Vokounovi uspěl. O tři minuty později utekl po křídle na druhé straně Černohlávek, mířil ale vedle. Ve dvacáté minutě Míra Kopecký poslal centr na Novotného, ten ale minul. Parádní střelou, která mířila do růžku se blýskl ve 34. minutě Černohlávek, Jeřábek byl ale na místě včas a vytěsnil na roh. Pět minut před poločasem se z pravé strany prosadil Šesták a Vokounovi nedal šanci.

V 51. minutě zvýšil opět Šmidrkal střelou pod břevno na 3:0 a zdálo se být rozhodnuto. Šanci na korigování měl v 76. minutě Kubánka, jenže pokutový kop za faul na něj trestuhodně zahodil. Jediným autorem kaňkovského gólu se tak stal mladý Matěj Čížek, když v 84. minutě z pravé strany mazácky překonal Jeřábka v bráně. Po chvíli ještě Černohlávek trefil břevno, ale poslední slovo měli domácí, kdyř v 87. minutě dokonal svůj hattrick Šmidrkal.

Sestava K.Hory: Jeřábek, Kopecký, Vojáček, Turkovský, Michálek, Lodinský (Kracík), Šesták Šmidrkal, Němec (Berka), Král, Vodička (Kolůvek).

Sestava Kaňku: Vokoun, Klatka Dan a Martin, Franc, Růžička, Veselý (46. M.Čížek), Kubánka, Černohlávek Novotný, Kopecký, Mořický.

Branky: Šmidrkal 3×, Šesták- M.Čížek, ŽK 2/2, rozhodčí Herda.