Nové kopačky přinesly štěstí!

Paběnice – Kaňkovákům se ve čtvrteční dohrávce 20. kola III. třídy dařilo. Na hřišti Paběnic B, které byly posílené o pár hráčů z áčka, předvedli dobrý kolektivní výkon, který byl podpořen třemi body.

Paběnice B – Kaňk 1:3 (1:1)

Zápas sedl Zahajskému. Aby taky ne, když měl nové adidasky. Hned v 10. minutě prostřelil z vápna Dvořáka. Míč mu poslal pod břevno – 0:1. Kaňk dál tlačil, ale neproměňoval šance. Po akcích Pavlíka neskóroval Čížek ani R. Matz. Pak šel Výborný s Pavlíkem dva na jednoho, ale prvně jmenovaný střílel nad bránu. Potom se do další nebezpečné střely dostal Zahajský, jenže míč prolétl kolem paběnické tyče. Domácí udeřili těsně před půli, kdy si na střelu naběhl Fuksa a nedal Pospíšilovi šanci. Kaňkovský brankář chytil vzápětí druhou tutovku domácích a jen díky němu byl stav nerozhodný 1:1.

Po přestávce znovu vládl hře Kaňk. V 55. minutě vystřelil o břevno do brány Pavlík a hosté znovu vedli – 1:2. Místo vyrovnání soupeře, přišlo v 75. minutě uklidnění, když po rohu Čížka střílel z první „Jarošík“ Zahajský a dal svůj druhý gól v zápase. Domácí už na skóre 1:3 nenašli odpověď.

Branky: 45. Fuksa – 10., 75. Zahajský, 55. Pavlík. Rozhodčí: Rejhon, bez ČK. Paběnice B: M. Dvořák – Kunášek, Sedláček, Zeman, Sochr – M. Votava, Blahník, Fuksa, J. Šrámek – Veselý, M. Šrámek. Střídali: T. Lupínek, Kodeš. Trenér Josef Říha. Kaňk: Pospíšil – Černý, Klatka, Koten, Wágner – Čížek, Zahajský, J. Výborný, Dvořák – Pavlík, R. Matz. Střídali: J. Horký, Boudabouza, Rybár. Trenér Miloslav Čepek.