Nakonec se radovali novodvorští.

kank-ndvory Kaňk – N.Dvory 2:3 (0:0)

Těžko se píše reportáž, když domácí mužstvo prohraje. V desáté minutě kopal Čížek tři rohové kopy za sebou, bez gólového efektu pro Kaňk. O tři minuty později se dostal ke střele opět Čížek, pálil ale vedle. Po půlhodině ohrozil kaňkovskou bránu Lev, hlavičkoval ale vedle.

Nemýlil se ale v 47. minutě, kdy vsítil první  novodvorskou  branku. Další gól hostů přidal Melezínek. Potom teprve domácí zapnuli a střídající Patrik Kubánka se dvěma góly postaral o vyrovnání. V závěru však chyboval gólman Pospíšil a Lev chybu potrestal třetím a vítězným gólem.

Trenér Roman Výborný se k zápasu vyjádřil takto: „Nechci se na to vymlouvat, ale začalo to už před zápasem. Omluvil se Wagner ze zdravotních důvodů, pak se v desáté minutě zranil Koten a dva pilíře obrany byly pryč. I přesto si myslím, že jsme měli v první půli více ze hry a kdybychom vedli 2:0, nikdo by se nedivil. Bohužel jsme nechali soupeře ve hře a ten nás za to potrestal. Líbilo se mi, že jsme dokázali zareagovat na soupeřovo vedení a vyrovnali na 2:2, bohužel nás v závěru nepodržel brankář a prohráli jsme.“

Sestava Kaňku: Pospíšil, Pavlík, Koten (11.Kopecký, 67.Kubánka), Černý, Horký J. Mandík, Čížek, Horký M. Matz R. Výborný J. Koblischke J. trenér Roman Výborný.

Sestava N.Dvorů: Černý, Melša V. Vlach, Beran, Melezinek, Melša M. Špírek, Lev, Marek, Štefl, Kokeš (73.Mrázek), trenér Karel Růžička.

Branky: Kubánka 2× – Lev 2×, Melezinek, ŽK 4/5 ČK 0/1 (Vlach), rozhodčí Löwe V.