Na Krakovany nestačili.

krakovany-15 Krakovany- Kaňk 4:1 (1:0)

Další zápas zimního turnaje v Červených Pečkách se hrál na přírodním krtincovém hřišti v Tetově, nedaleko Krakovan. Trenér Miloslav Čepek musel řešit problémy se sestavou, protože polovina A-týmu je na zimním soustředění v Jizerských horách. Povolal tedy hráče B-týmu, kteří se soupeřem drželi krok v první polovině zápasu. Po půlhodině hry to mohlo být minimálně 0:2 pro Kaňk, kdyby Martin Čech proměnil dvě vyloženě brankové situace. I Pepa Němec měl příležitost ke skórování, také neproměnil. A tak První gól musel zařídit Dušan Matz, když Tlučhořovu střelu srazil za Špinkova záda do kaňkovské sítě. (Jan Špinka byl půjčeným gólmanem od soupeře, místo Pospíšila). Sice se tedy v poločase prohrávalo, trenér Čepek byl ale s výkonem spokojený.

Zato ve druhé půli už slova chvály hledal těžko. Soupeř zvýšil Olexou na dva nula střelou k tyči, protože gólman čekal spíše centr před bránu. Pak se povedlo Lukáši Veselému snížit po rychlém brejku, když domácí reklamovali ofsajd, tím byl ale střelecký prach Kaňku vyčerpán. Za domácí zvyšoval na 3:1 Svoboda, těsně před koncem přidal čtvrtou branku Kozel.

Sestava Kaňku: Špinka, Klatka, Matz D. Wagner, Novotný, Štaffa M. Vamberský, Boudabouza, Němec, Veselý, Čech, střídali Zahajský, Vintiška, Rous.