Na domácím hřišti prohra.

k-h-b Kaňk- K.Hora B 1:4 (0:1)

V sobotu byl na programu přátelský přípravný zápas přesunutý z UMT na kaňkovské hřiště, s rezervou Kutné Hory. Podle slov trenéra Romana Výborného v první půli rozdíl tříd moc vidět nebyl, i když hosté asi měli více ze hry. Nasvědčuje tomu i poločasový výsledek, když se v závěru poločasu trefil za hosty Kratochvíl.

Na začátku druhého poločasu pak další gól přidal Krupička, aby po něm za Kaňk snížil Pavlík na 1:2 a vykřesal tak nějakou naději pro domácí. Jenže hosté neponechali nic náhodě a dvěma góly Hulmana a Jarkuliše potrestali kaňkovské chyby.

Sestava domácích: Jon, Horký M. Matz D. Urban, Wagner, Pavlík, Horký J. Koten, Mandík, Čížek, Matz R. střídali Černý, Koriťák, Němec, Výborný, Boudabouza.