Na domácím debaklu se podepsal i gólman Pospíšil.

kacov-doma Kaňk – Kácov 0:6 (0:2)

Utkání začalo ve svižném tempu z obou stran. Trenér Tomáš Kaftan přivezl na Kaňk mladý tým, povětšinou vlašimské hráče. Poprvé ale zahrozil Kaňk. Mandík se po centru Jakuba Výborného dostal ke střele, jen však doprostřed branky do náruče Kotoučka. Ve 32.minutě orazítkoval tyč kaňkovské brány Havlín, kterému se po dalších pěti minutách povedlo prostřelit Pospíšila asi z pětadvaceti metrů. Ve 42. minutě se blýskl kácovský Bělohlávek, když vymetl šibenici kaňkovské brány – 0:2.

Ve druhé půli se kácovskému Habalovi postavila do střely opět tyč, potom mírně ohrozil Kotoučka v bráně Čížek svojí dalekonosnou střelou. V 73. minutě selhali v obrovské šanci před kaňkovskou bránou Pana a po něm i Moudrý. Posledně jmenovaný to však napravil hned po třech minutách, kdy výstavní střelou k tyči nedal Pospíšilovi šanci 0:3. Ten gól asi kaňkovské srazil na kolena, protože během následujících pěti minut dostali další tři góly, postupně od Havlína, Houdka a Štorcha a bylo prakticky po zápase.

Sestava Kaňku: Pospíšil, Pavlík, Koten, Wagner (78.Boudabouza), Černý, Mandík (59.Čech), Čížek (78.Zahajský), Horký M. Kubánka (46.Matz R.), Výborný, Koblischke, trenér Roman Výborný.

Sestava Kácova: Kotouček, Habal, Pivoňka, Zeman, Kabát, Pana (76.Štorch), Houdek, Havlín, Bělohlávek (64.Cacák), Výborný (71.Filip), Moudrý, trenér Tomáš Kaftan.

Branky: Havlín 2×, Bělohlávek, Moudrý, Houdek, Štorch, rozhodčí Pikner, Kolůvková, Kaftan, diváků 90. Poděkování patří Adamu Procházkovi.