Martin Čech čtyřmi brankami zajistil body pro Kaňk!

11-cepek-nahled Paběnice B- Kaňk 2:5 (2:2)

Tentokrát očima trenéra Míly Čepka.

Před utkáním jsme měli problémy se sestavou (chyběli Koten, Horký M., Růžička, Mandík, Veselý) a ke všemu jsme dorazili do Paběnic v časovém skluzu a  zápis se psal na poslední chvíli.  Od úvodního hvizdu rozhodčího  T.Volence z Vlkanče jsme měli herní převahu a zúročili ji v 8.minutě brankou Čecha(dorážka po střele Kubánky) 0 : 1, další šance jsme nevyužili , až v 18.minutě zakončil náš útok Kubánka střelou po zemi 0 : 2. Domácí zahrozili  poprvé centrem Z PVK a snížili Novákem na 1 : 2 , zaspala naše defenzíva včetně brankáře Opaska. Naši opět nevyužili brankové příležitosti(Černohlávek,Výborný, Horký, Čech,..) a přišel opět –  trest po centru z PVK skóruje domácí Blažek 2 : 2 . Domácí mohli jít do vedení, ale Opasek napravil svou chybu a zneškodnil samostatný únik domácích.

Malá bouřka v kabině měla svůj účel. V 47.minutě skóruje po centru D.Klatky M.Čech 2 : 3 a Čech opět zvýšil v 54.minutě umístěnou střelou z hranice PÚ  2 : 4. v 72.minutě je faulován v pokutovém území domácím brankářem Mocem Černohlávek a z nařízeného pokutového kopu upravuje Martin Čech na 2 : 5. Další šance zůstaly nevyužity, V závěru nastřelil tyč domácí branky Klatka D.

Sestava Kaňku:Opasek, Klatka D. Novotný, Franc, Wagner, Výborný (69.Černý), Černohlávek, Horký J. Klatka M. Čech (84. Zahajský), Kubánka, trenér M.Čepek, Velebný na Bohemce.

Sestava Paběnic: Moc, Zeman, Petrásek, Sedláček (54. Dvořák P), Kunášek, Dvořák M. (69. Tejkal), Oliva, Brotánek, Novák (80. Sekera), Sochr, Blažek.

Rozhodčí T.Volenec, ŽK Moc, Brotánek, Novák- Kubánka, branky Novák, Blažek- Kubánka, Čech 4×.