Kvalitnímu soupeři se Kaňk vyrovnal.

becvary Kaňk- Bečváry 2:3 (2:2)

V dalším kole zimního turnaje v Č.Pečkách narazil Kaňk na houževnatého soupeře. Bečváry jsou na prvním místě kolínského OP. Do vedení šli hosté už ve třetí minutě. Potom měli kaňkovští několik šancí na vyrovnání (Pavlík 2×, Výborný J.), povedlo se to až v patnácté minutě Pavlíkovi z pokutového kopu, který rozhodčí nařídil za faul na něj.

Po dalších deseti minutách šel Kaňk do vedení, když Jakub Výborný krásně zatáhl balon až před gólmana, vystřelil a odražený míč dopravil opět Pavlík do brány. Chvíli před poločasem se snažil zachraňovat Martin Klatka nebezpečnou situaci, bohužel se mu povedlo překonat vlastního brankáře Pospíšila a bylo srovnáno na 2:2.

Druhý poločas už byli hosté lepším celkem a po zásluze vsítili další gól do kaňkovské sítě, který jim zajistil vítězství. Trenér Čepek uznal kvalitu soupeře, nezapoměl však také ocenit bojovnost kaňkovského mužstva.

Sestava Kaňku: Pospíšil, Klatka, Zahajský, Černý, Zrzavý, Dvořák, Horký J. Horký M. Výborný J. Pavlík, Čížek, střídali Mandík, Boudabouza, chyběli Wagner, Koten.