Kozlové přišli o body.

nepo-kank Nepoměřice-Kaňk 0:5 (0:2)

Skóre se měnilo až ve 37.minutě, kdy se Míra Horký prodral do pokutového území a Tvarohovi v bráně Nepoměřic nedal šanci- 0:1. O pět minut později se opět k M. Horkému dostal odražený balon a ten nezaváhal ani podruhé a nekompromisní střelou zvýšil na poločasových 0:2.

V padesáté minutě se konečně prosadil i aktivní Patrik Kubánka a zavěsil na 0:3. O šest minut později krásně zatáhl „Johny“ Růžička po pravé straně k bráně, nastřelil ale břevno Tvarohovy brány. Odražený balon však pohodlně dorazil Patrik Kubánka do prázdné brány a bylo 0:4. V 58. minutě si krásně naběhl do vápna Růžička a Wagnerův ideální centr pohodlně umístil do brány nepoměřického brankáře a uzavřel tak skóre zápasu.

Sestava Nepoměřic: Tvaroha, Meloun, Kmoch Milan, Duna, Kmoch Michal, kocourek, Chromý, Tvrdý, Culka, Linek, Cheil, střídali Šubrt a Kmoch Josef.

Sestava Kaňku: Michal, Wagner, Koten, Horký J. M. Klatka D. Růžička, Kubánka, Černohlávek, Novotný, Veselý, střídali Matz, Klatka, Koblischke a Čížek M.