Kaňk si v úvodu zimní přípravy došlápl na Hlízov!

11-cepek-nahledHlízov- Kaňk 3:4(1:1)

První zápas zimní přípravy Kaňku začínal zápasem se sousedním Sokolem Hlízov v rámci zimního turnaje v Červených Pečkách. Soupeř má snahu postoupit do OP, první dva zápasy mu ale nevyšly podle představ. Zde je report Adama Procházky, já byl mimo republiku. Možná bude i vyjádření trenéra M.Čepka, slíbil, že mi ho pošle.

Jako první se v utkání prosadili domácí. Pertlíček nacentroval z levé strany míč na Křelinu, ten ho sklepl Špitálníkovi, který střelou k tyči otevřel skóre. Ve 45. minutě Kaňk srovnal, když se tvrdou ranou k tyči trefil Jaromír Horký. Týmy šly tedy do kabin za stavu 1:1. Kaňku vyšel na jedničku vstup do druhé půle, když hned v její druhé minutě přehazoval Mandík brankáře a jeho dílo dokonal doklepnutí do prázdné brány Kubánka. Hlízov ale reagoval bleskově. Prakticky hned po rozehrávce se dostal do útoku, míč měl na kopačce kaňkovský brankář Pospíšil, ale namazal na střed hřiště, kde byl Machů ml., ten z první trefil tyč, ale míč se k němu odrazil zpět na vápno, odkud už se nemýlil – 2:2.

V 75. minutě měl velkou šanci Čížek, ale Pospíšil proti němu vytáhl dobrý zákrok. Na další branku tak diváci čekali až do 78. minuty. Pertlíček přihrál Suchému, kterému skočil míč, čehož využil Mandík a poslal Kaňk do vedení. Tři minuty na to zahrál ve vápně rukou Machů. Mandíkovu penaltu Hebr chytil, ale vyrazil míč jen před sebe a Mandík ho vrátil zpět do sítě – 2:4. Poslední branku vstřelili domácí. Procházka vhodil na polovině hřiště aut na Machů ml., který prošel sám až před velké vápno, odkud bodlem přehodil brankáře Pospíšila a upravil na konečných 3:4.

Branky: 40. Špitálník, 50. a 90. Machů ml. – 45. J. Horký, 47. Kubánka, 78. a 81. Mandík. Hlízov: Hebr – Budín (5. Machů st.), Čáp (46. Machů ml.), Máthé, Pertlíček – Čížek, Křelina (46. Secký), Richtár, Eszenyi (70. Procházka) – Suchý, Špitálník.