Kaňk pouze remizoval, na penalty šťastnější Sedlec.

pospa-sedlec Kaňk- Sedlec 1:1 (1:1), p.k.4:5

V dramatickém derby se domácí ujali vedení ve 25. minutě po rohu Vamberského, když nejvýš vyskočil Muras a překonal hlavou Vokouna. Radost ale překazil po deseti minutách Volenec, když střelou podle Pospíšila a za pomoci tyče srovnal na konečných 1:1. Na pokutové kopy byl úspěšnější Sedlec a připsal si tak o bod víc do tabulky OP.

Sestava Kaňku: Pospíšil, Wagner, Koten, Horký J. Horký M. Mandík, Výborný, Růžička, Muras, Klatka M, Vamberský, střídali Kubánka, Zahajský.

Sestava Sedlece: Vokoun, Pacák, Gono, Pavlík, Mrštík Pavel, Volenec, Spáčil, Mrštík Petr, Jelínek, Hvězda, Vavřina, střídali Cimr, Vrba.