Kaňk opět doma prohrál.

Kaňk – Malín 2:4 (2:0)

V sobotním zápase s Malínem neudrželi domácí poločasové vedení a prohráli v deštivém počasí další zápas.

Sestava Kaňku: Kubát Michal, Pavlík Michal, Klatka Martin, Boudabouza Fraj, Černý Jakub, Mandík Jan, Čížek Tomáš, Horký Martin, Horký Jaromír, Kubánka Patrik, Matz Rastislav, na střídání: Urban Jan, Černý Jakub, Koriťák Pavel, Čížek Matěj, Pospíšil Jaroslav.

Sestava Malína: Staš Igor, Růžička Jan, Střemcha Petr, Hylský Josef, Rathauz Petr, Kraus Josef, Stoček Petr, Vojtíšek Ondřej, Vrba Jiří, Vojtíšek Tomáš, Štastný Jan, na střídání: Vala Martin, Kurty Matěj, Poklop Petr,Šťastný Jan.

Branky: Kubánka, Klatka, – Kraus Josef, Vojtíšek Ondřej, Vala Martin, Kurty Matěj.

Jelikož jsem byl několikrát nařčen, že jako výbor můžeme za neutěšený stav fotbalu na Kaňku a že děláme všechno proto, aby se spadlo z OP, rozhodl jsem se odstoupit z funkce sekretáře FO TJ Sokol Kaňk a vystoupit i z výboru fotbalového oddílu. Přenechám tak místo jiným a jistě schopnějším.

 

Petr Severa

Komentáře

1 | 28404.Petr | před čtyřmi roky

Proč?

Ahoj Petře .
Pokud je tvoje rozhodnutí nevratné tak mohu říci jenom jedno ,kritika nepadla na úrodnou půdu ,ale vedle.Ten kdo tvoří fotbalový výbor a určuje směr není sekretář ,ale jeho předseda který byl zvolen na řádné schůzi Fotbalového oddílu.Hodně lidí pobouřilo to jak poslední výbor FO vlastně vznikl, po valné hromadě se měla konat i schůze FO a zvolit nový .Můj názor je ten že pokud se zvolí do čela fotbalového oddílu člověk který je respektovaný všemi a který dokáže určit směr za kterým půjde tvrdě ,nekompromisně a však spravedlivě ohledně trenérů ,vedoucí mužstev a neposlední řadě hráčů tak zavládne pohoda a klid.
PS.Doufám že tvoje rozhodnutí nepadlo z obavy o žaludeční problémy pana Jaroslava Růžičky který prohlásil a to dost nahlas že mu je z vedení na blití.
Ahoj Petr Celba

reagovat

2 | Výborný R | před čtyřmi roky

Naprosto s článkem Petra souhlasím.A jsem zvědav jestli se po sezoně něco změní nebo se bude opakovat tradice a pouze místo odstupujícího Petra bude dosazen kdosi.To že kritika výboru FO je bohužel oprávněná je bez diskuse.Že nepracoval a fotbalu v čele s ,, předsedkyní“spíš škodil jsem se mohl během svého působení u týmu přesvědčit.Petr se k tomu postavil čelem,ale jsou tam i jiní.Ti mají ale hlavu hluboko v písku.I přesto,že nejhlasitější kritika přišla v sobotu od jejich blízkých.Viz článek Petra.V souvislosti se žaludečními potížemi.

reagovat

3 | 28404.Petr | před čtyřmi roky

Dementi

Dementi (úřední popření nebo vyvrácení zprávy)
Prohlášení Jaroslava Růžičky že mu je z vedení na blití nesměřovalo na výbor FO ,ale na výbor TJ.Dovolte mi vysvětlit celou situaci.Ve Fotbalovém výboru pracuje Mrázková ,Radačovský,Severa ,(odstoupil)Ko­lůvková Tak z nich se pan růžička nepoblije ,ale poblije se z výboru TJ kde pracuje Břinčil,Radačovský, Mrázková,Severa a Celba .Pokud uvážím že Břinčil a Celba vůbec do chodu FO nezasahují což dokazují zápisy ze schůzek VV.TJ.tak nevím proč má pan Růžička žaludeční potíže ,ale asi to nebude z Mrázkové,Ra­dačovského,Se­very a Kolůvkové z fotbalového výboru,ale Mrázkové ,Radačovského a Severy z výkonného výboru TJ.
Pokud tomuto sdělení nerozumíte tak si z toho nic nedělejte tomu rozumí asi málo kdo.
Sportu zdar .Petr Celba.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.