Kácov zařídil všechny branky.

koblischke Kácov- Kaňk 4:1 (3:1)

Domácí se dostali do vedení už v osmé minutě brankou Štorcha. Potom rozhodčí Rejhon vyloučil domácího Kabáta, ale Kaňk početní převahu nevyužil, naopak po půlhodině hry opět Štorch zvýšil na 2:0. Produktivní Štorch zařídil i třetí branku Kácova ve 37.minutě. Potom rozhodčí poměr sil na hřišti vyrovnal, když vyloučil Mandíka, minutu před tím ale domácí gólman Verner snížil stav na 3:1 pěkným vlastním gólem. To bylo do poločasu všechno.

 

 

 

 

 

 

 

Druhá půlka začala v padesáté minutě červenou kartou pro Martina Horkého za faul ve vápně. Ještě navíc nařízenou penaltu gólman Kubát zlikvidoval. V 65.minutě kácovský Moudrý přidal čtvrtou branku a fotbal se začal vytrácet. Obě mužstva viditelně polevila a tak se zápas dohrál v poklidnějším tempu, týmy využily snad všech možností střídání.

 Trenér Michal Velebný po zápase smutně konstatoval: „ Opět jsme si nepohlídali začátek zápasu, když jsme už v osmé minutě inkasovali. Soupeř byl samozřejmě lepší, což dokazoval i v oslabení snadno vstřelenými brankami. My jsme prohrávali osobní souboje a důraznější Kácov nás přehrával.“

 Sestava Kácova: Verner, Rytina, Pivoňka, Zeman, Kabát, Filip R., Pana, Filip R. Žovinec, Štorch V. Moudrý, na střídání Houdek, Havlín, Bonk, Pospíšil, Bělohlávek, Kotouček.

 Sestava Kaňku: Kubát, Pavlík, Koten, Wagner, Horký J., Mandík, Čížek T., Horký M. Výborný J. Koblischke, střídali Klatka, Černý, Čížek M. Boudabouza 

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.