I v Tupadlech bez bodu.

tupadly-kank Tupadly – Kaňk 3:0 (0:0)


Dnes jen telegraficky, ze zdravotních důvodů jsem vynechal. Ve 23. minutě nařídil rozhodčí Mottajček pokutový kop proti Kaňku. Vondru ale vychytal vyměněný kaňkovský gólman Kubát. Asi největší šanci měl Kubánka po přihrávce Matze v 36. minutě. Jeho střelu ale domácí gólman vyrazil a tak se šlo do kabin za sympatického stavu pro Kaňk 0:0.

 

Ve 49. minutě zahrál Zahajský rukou ve vápně a druhý pokutový kop už domácí proměnili, střelcem byl Císař. O minutu později zvýšil na 2:0 Chvátal. Šanci na korigování výsledku měl v 63. minutě Mandík po trestném kopu, bohužel neproměnil. Od 67. minuty hrál Kaňk v deseti hráčích, když po druhé žluté kartě musel pod sprchy Martin Horký. V 79. pojistil výhru domácích Vojta Vondra, když po rohovém kopu zvýšil na konečných 3:0.

Sestava Kaňku: Kubát, Pavlík(ŽK), Zahajský(ŽK), Koblischke, M.Horký(ČK), J.Horký, Výborný, Čížek (68.D.Matz), Mandík, Kubánka, R.Matz (86.Čech), trenér Roman Výborný.

Komentáře

1 | wokiss | před čtyřmi roky

Tak se asi zjistilo že se hledají jak řiká můj kamarád berličky… boli postem v zádu to není ať tak nebo tak že by to byla týmová hra… Stačí hrát týmově nechte srdce a duši za druhýho na hřišti pak to přijde… jiná rada neni

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.