Hosté v závěru sahali po bodu, bohužel na něj nedosáhli.

pospa-sazava Sázava B – Kaňk 3:2 (2:0)

Na jaře se Kaňk ujal v Sázavě vedení rychlým gólem Jakuba Výborného, tentokrát ho skoro zopakoval Rasťa Matz v první minutě. Přihrávku Tomáše Čížka  však poslal vedle  brány Štěpánka. V desáté minutě byli domácí také blízko vstřelení gólu, když Bártův trestný kop ze třiceti metrů Pospíšil vytěsnil na roh. Ve 12. minutě Výborného střela mířila vedle, o minutu později pálil Čížek nad.  Za další dvě minuty Čech chytře vysunul Matze, gólman Štěpánek ale včas vyběhl a zlikvidoval šanci. Nejblíže gólu byl ve 22.minutě  Jakub Výborný, jeho střela po přihrávce J.Horkého však skončila na tyči.Okolo třicáté minuty byli však v tlaku domácí. Nejprve Markův trestňák vyrazil Pospíšil na roh, potom Mandík hlavičkoval už z brankové čáry ven a po něm zahrával roh Marek, ze kterého Skála poslal domácí do vedení. Ve 38. minutě kopal  Čížek trestný kop z hranice velkého vápna, ten skončil rohem, ze kterého Martin Horký hlavičkoval vedle. A jak to bývá, nedáš- dostaneš. Z následného protiútoku potrestal Kaňk Švec druhým gólem.

V 55.minutě střílel opět Výborný, Štěpánek vyrazil na roh, ze kterého Míra Horký hlavičkoval pouze do gólmana. Po pěti minutách však přišel třetí gól domácích, když se parádně trefil Bárta z trestného kopu. V 70. minutě měl gólovou příležitost Matz, Štěpánek ho ale vychytal. Na druhé straně Bártovu střelu pěkně vykryl Pospíšil. Pak přišla minuta 76. ve které Jakub Výborný Z dálky vystřelil. Štěpánek v bráně střelu chytil, míč mu ale vypadl a proklouzl za záda – sníženo na 3:1. V 89. minutě se rozběhl Lukáš Koten a jako obránce prostřelil sázavského gólmana a snížil na nebezpečných 3:2 pro domácí. V závěru se hosté vehementně snažili o třetí vyrovnávací gól, domácím ale vycházela zdržovací taktika a po krátkém nastavení rozhodčí Valter Müller zápas ukončil za vítězného stavu pro domácí .

Sestava Sázavy B:Štěpánek, Haláček, Mařinec, Schneider, Švehla, Marek, Dušek, Bárta, Skála, Rezek, Švec, střídali Rais, Novák, Knotek, Pešta.

Sestava Kaňku: Pospíšil, Wagner, Koten, Matz R.(75.Němec), Horký J. Mandík, Čížek, Horký M. Čech (60.Kopecký),  Výborný, Koblischke J. trenér Roman Výborný.

Branky: Skála, Švec, Bárta – Výborný, Koten, rozhodčí Müller Valtr, diváků 80.