Hosté sice vedli, nakonec odjížděli s "bůrem".

b-podoli-16 Kaňk- B.Podolí B 5:1(2:1)

Oslabení hosté (souběh s áčkem), se sice dostali do vedení už v šesté minutě, kdy skóroval Toman, byl to ale z jejich strany poslední gól. Ve dvacáté minutě vyrovnával Fanda Černohlávek a na poločasových 2:1 upravil Mandík po centru Kubánky.

Drhý poločas už patřil domácím borcům.  V padesáté a ve třiapadesáté minutě dvěma rychlými góly zkompletoval svůj hattrick Fanda Černohlávek a poslední branku přidával Lukáš Veselý. „Opět zůstalo mnoho šancí nevyužito“, konstatoval trenér Čepek po zápase.

Sestava domácích: Opasek, Wagner, Koten, Veselý, Mandík, Klatka D. Růžička, Horký M. Kubánka, Černohlávek, Novotný, střídali Matz, Klatka M. Franc.

Sestava hostů: Beran, Švadlenka, Šilha, Lehman, Šmíd, Horký, Toman, Skala, Spáčil, Jansa, Štoček, na střídání Trpišovský, Kachmarskyy.