Hlízov-Kaňk ještě jednou.

112-mic Zápas s Hlízovem tentokrát z jiného pohledu, očima trenéra Míly Čepka. Ale dalo to práce, než jsem to z něj vydoloval! :)

Hlízov- Kaňk 3:4 (1:1)

Oběma mužstvům chyběli hráči.Od úvodu utkání jsme měli herní převahu, ale nedokázali jsme využít gólové šance(Lev 2× a další šancí nastřeluje hlavou břevno)Domácí využili slabší hru naší pravé strany a po centru Pertlíčka a přiklepnutí Křeliny Špitálníkovi  získávají vedení
 1 : 0 .Hosté vyrovnávají po úniku Lva a jeho zpětné přihrávce skóruje J. Horký 1 : 1.
       Ve 48 minutě z levé strany střílí Mandík a jeho střelu doráží Kubánka  1 : 2 . Hlízov využívá chybné rozehrání Pospíšila a Machů vyrovnává 2 : 2. Kaňk má dále herní převahu, ale stále chybí zakončení. Domácí   hrozí brejky a v 76. minutě Pospíšil vychytá Čížka.Závěr patří Kaňku, v
v 79.minutě využívá Mandík chybnou rozehrávku domácí obrany a svůj únik proměňuje 2 : 3. V 82.minutě nařizuje rozhodčí Netáhlík pokutový kop za ruku domácího hráče a exekutor Mandík ho nadvakrát proměňuje 2 : 4. V 90. minutě nechají hosté běžet Machů ml. z poloviny hřiště
(nikdo z hostů jej nedokáže nedovoleně zastavit)  3 : 4 . V průběhu 2. poločasu vyloučí rozhodčí Špitálníka a Kotena za vzájemné napadení.
Sestava :Pospíšil – Černý,Koten,Klatka st.,Wágner L. – Výborný(46' Boudabouza),Mandík,Horký J.,Vamberský(70' Klatka ml.) – Lev,Kubánka