Dvoubrankový náskok promarnili.

st-kolin Kaňk- St. Kolín 2:3 (2:0)

Další přípravný zápas a další celek z kolínska, tentokrát sloučený Starý Kolín s Veletovem, prověřil kaňkovské před jarní částí OP.

Už ve druhé minutě Predescu přihrál před bránu Petrovi Novotnému, ten však minul bránu. O tři minuty později odkulhal ze hřiště Rasťa Matz s výronem kotníku, musel za něj nastoupit do útoku Martin Klatka. V jedenácté minutě utekl po křídle Vamberský a poslal krásný centr před bránu, kde se Predescu z voleje nezmýlil a nedal Ježkovi šanci- 1:0. Ve 23. minutě byl na výletě Wagner a parádně nachytal Ježka na malém vápně, přehozením zvýšil vedení Kaňku na 2:0.

Do druhé půlky ale jakoby nastoupila jiná mužstva. Hned v 47. minutě zužitkoval přihrávku veletovský Kofroň a nekompromisně snížil na 2:1. Ten samý hráč vyrovnával z pokutového kopu na 2:2. Vítězství hostujícímu celku vystřelil v závěru Vodička.

Sestava Kaňku: Vokoun(70. Gramada), Klatka D. Horký M. Wagner, Franc, Vamberský, Novotný P. Mandík, Růžička, Matz(5. Klatka M.), Predescu, střídali Boudabouza, Novotný O. Costin.

Sestava St. Kolína: Ježek, Starý, Řehák, Šedina, Dvořák, Kubka, Buňata, Veselý, Kofroň, Sýkora D. Vodička, střídali Sýkora L. Jankovský.

Branky: Predescu, Wagner- Kofroň 2×, Vodička, rozhodčí Křivka.