Dva rozdílné poločasy ve Zbraslavicích a opět "bůr"pro Kaňk.

zbraslavice-14 Zbraslavice- Kaňk 5:2 (1:1)

 Utkání dvou rozdílných poločasů viděla hrstka diváků ve Zbraslavicích. Už v sedmé minutě nezužitkoval Pavlík krásnou přihrávku Rasti Matze, když pálil nad Březinovu bránu. Ve třinácté minutě Mandík nastřelil tyč po úniku po levém křídle. Pak ale v šestnácté minutě naběhl na druhé straně do uličky šikovně Čálek, přihrál před bránu a Šindelář se nemýlil, 1:0. Po půlhodině hry Mandík nastřelil z trestného kopu břevno. Ve 40.minutě kopal Mandík další trestňák, ze kterého už se nemýlil a bylo vyrovnáno, 1:1.

 

 

 

 

 

 

Domácím vlila krev do žil poločasová bouřka v kabině, křik trenéra nešlo přeslechnout. Ve 47.minutě se prosmýkl kaňkovskou obranou Šindelář a pohodlně zvýšil na 2:1. O deset minut později zaznamenal hattrick Šindelář, ale pak se dostal ke slovu další střelec domácích Čálek. To bylo už 4:1. Za Kaňk snižoval na 4:2 Martin Klatka a pátého góla si připsal opět David Šindelář.

Sestava Zbraslavic: Březina, Dvořák, Semerád, Trpišovský, Dudok, Herčík, Veselý, Čálek,Komárek, Hlava, Šindelář, střídali Kakáček, Byrwa.

Sestava Kaňku: Kubát, Pavlík, Matz D. Zrzavý, Mandík, Čížek T. Horký M. Černý J. Klatka, Matz R. Koblischke, střídali Kubánka, Němec, Kopecký, Čížek M.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.