Druhé vítězství v přípravě.

tridvory-15 Tři Dvory- Kaňk 2:5 (1:1)

Další utkání zimního turnaje v Červených Pečkách sehrál Kaňk v neděli. Soupeř byl v jedenácti lidech první poločas nepříjemný, kaňkovští na něj nemohli nalézt recept. Tři Dvory se dostaly do vedení laciným gólem z rohu bez teče, kdy míč zapadl za podběhnuvšího Pospíšila. Střelcem byl Stojka. Potom se ale prosadil Patrik Kubánka, když zužitkoval Veselého přihrávku a vyrovnal na poločasových 1:1.

Ve druhé půli opět skóroval Patrik a strhl vedení na stranu Kaňku. Další góly přidali ještě Boudabouza, Mandík a Petr Novotný, nějaké šance ještě neproměnili Němec s Veselým. Za domácí kosmeticky upravoval Pokorný, opět po rohovém kopu. Oba kaňkovští trenéři se shodli na tom, že soupeř nám umožnil vítězství díky slabší fyzičce, zároveň ale upozornili, aby mužstvo neusnulo na vavřínech.

Sestava Kaňku: Pospíšil, Klatka, Černý, Wagner, Horký M. Novotný, Růžička, Mandík, Výborný, Veselý, Kubánka, střídali Zahajský, Němec, Boudabouza, trenéři Čepek M. Velebný M. oba Bohemians Big grin