Dorost začal přípravu exhibicí!

dorost-ndvory Kaňk – N.Dvory 8:3 (6:0)

Přátelský zápas si vyjednal kaňkovský dorost na středeční podvečer. Za soupeře mu byl novodvorský dorost, celek, se kterým budou hrát Okresní soutěž.

Utkání se od začátku vyvíjelo celkem jednoznačně pro domácí hráče. Už v páté minutě vybojoval Ondra Lodinský balon a skoroval na 1:0. V patnácté minutě se ten samý hráč prokličkoval až před brankáře a pohodlně zvýšil za přihlížení soupeřovy obrany na 2:0. Ve dvacáté minutě kaňkovským pomohl hostující Mrázek, když se trefil do vlastní brány a zvýšil na 3:0. Dvacátá druhá a šestadvacátá minuta patřila domácímu Davidu Wagnerovi, když postupně zvýšil na 5:0. Na poločasových 6:0 upravil Ondra Moravec.

Ve druhé půli se gólu dočkal i kaňkovský benjamínek Matěj Čížek. Na 8:0 zvyšoval Pavel Koriťák z pokutového kopu. Potom už stříleli branky jen hosté, protože domácí Kaňk si začal myslet, že už je to vítězství jasné. Na 8:1 snižoval Marek, potom se do správné brány trefil autor vlastního gólu Mrázek a bylo 8:2. Poslední zápis do střelecké listiny si připsal opět novodvorský střelec Marek. Utkání dobře odřídil kaňkovský střelec Dan Mucha.

Sestava Kaňku: Mareček-Srp,Koriťák, Novotný, Pokorný-Čížek, Culek, Vamberský, Hynek – Lodinský, Wagner (Moravec O. a J.)