"Domácí jsou zralí na bůra", řekl "starej pes". A tak to dopadlo.

kluky-15 Kluky- Kaňk 1:5 (1:2)

Na to, že na srazu bylo sedm lidí, to dopadlo dobře. Domácí se ujali vedení už v deváté minutě po rohovém kopu, na který si nejlíp naběhl Šrámek. V 21. minutě ale Míra Horký pěkným gólem srovnal na 1:1. Sedm minut před koncem první půli poslal do vedení hosty Martin Klatka, když bezpečně uklidil odkopnutý míč do sítě domácích.

Ve druhé půli ale Klatka neproměnil pokutový kop, což ho večer stálo rundu. Skóroval až v 74. minutě Koten, který dostal šanci v útoku za pozdní příchod. Po dalších deseti mintách se konečně trefil i „Johny“ Růžička a minutu po něm závěrečnou tečku obstaral Míra Horký. Několik dalších gólovek už zůstalo neproměněno.

Sestava Kaňku: Opasek, Wagner, Klatka M. Horký M. Horký J. Mandík, Klatka D. Růžička, Čech (60.Koten), Franc, Novotný, trenér Čepek, Velebný na Bohemce.

Sestava Kluků: Korejtko, Balász J. Píška, Brejša, Dvořák, Balász Vl. Navrátil, Šrámek, Vavřina Vl. Rajsik, Ozstatný.

Rozhodčí Pařez, branky Šrámek- Horký J.2×, Klatka, Koten, Růžička, ŽK 3:1,  diváků 40.